ARAMA SONUÇLARI

 • Joker

  Satış Danışmanı _Forum Bayrampaşa Joker

  İzmir Bugün

  DETAY

  Satış Danışmanı _Forum Bayrampaşa

  Joker

  Ref: - 608246

  İşin Tanımı Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartların uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, müşterilere ürün özelliklerini etkin şekilde anlatmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak.

  Aranan Nitelikler Bebek ve oyuncak sektöründe Türkiye’nin önde gelen perakende firması Joker, hızlı büyüme hedeflerini ve müşteri ilişkileri politikalarını hayata geçirebilecek Satış Danışmanları arıyor. En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne önem gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın.

 • Agrobest Grup Tarım İlaçları

  Muhasebe Personeli Agrobest Grup Tarım İlaçları

  İzmir Bugün

  DETAY

  Muhasebe Personeli

  Agrobest Grup Tarım İlaçları

  Ref: - 608245

  İşin Tanımı Zirai ilaç üretimi ve satışı konusunda uluslararası alanda faaliyet gösteren, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, sektörünün öncüsü firmamızın, Muhasebe birimi bünyesinde yetiştirilmek üzere "Muhasebe Personeli” aramaktayız. Merkezi İzmir’de bulunan Muhasebe birimi bünyesinde Muhasebe Müdürü’ne bağlı görev alacak çalışma arkadaşımızın; Günlük faturaların kontrol ve kayıt işlemlerinin gerçekleştirmek, Muhasebenin yapılması gereken diğer işlerine yardımcı olmak, Bağlı bulunduğu birim amirinin vereceği işleri yapmak gibi temel görevleri yürütecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, NETSİS ve MS Office programlarına vakıf, Ön muhasebe bilgisine sahip, En az 3 yıl deneyimli, Dikkatli, titiz çalışabilen ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, 20-30 yaş arası, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Mothercare

  Mothercare İzmir Alsancak- Satiş Danişmani Mothercare

  İzmir Bugün

  DETAY

  Mothercare İzmir Alsancak- Satiş Danişmani

  Mothercare

  Ref: MCAL-SD - 608237

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • pipo organizasyon

  Stant Hostesi pipo organizasyon

  Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Stant Hostesi

  pipo organizasyon

  Ref: - 608226

  İşin Tanımı PİPO ORGANİZASYON olarak Türkiye'nin En Büyük Çikolata Şekerleme İmalatçısının, Tüm Türkiye'de Satış Destek Çalışmasını Yapmaktayız. Kurban Bayramı öncesinde, bayram ikramlık çikolata şeker satışı çalışmasında, Tüm Türkiye genelindeki yerel ve ulusal marketlerde, temsil ettiğimiz firmanın ürünlerinin satış destek çalışması yapılacaktır. Özellikle STANT HOSTESLİĞİ DENEYİMİ OLAN, Tüm Türkiye çapında, BELİRTİLEN İLLER VE TÜM İLÇELERİNDE marketlerdeki stantlarda görevlendirilecek, dönemsel bazlı bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kurban Bayramından önceki 2-3 günlük çalışmamızda (2 Ekim Perşembe-3 Ekim Cuma günleri) 18-35 yaş aralığında Tecrübeli ya da tecrübesiz Prezentabl İnsan ilişkileri kuvvetli Stand hostesliği tecrübesi olmuş ya da satış yapabilecek Bayan

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Müşteri Teknik Destek Teknisyeni Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir Bugün

  DETAY

  Müşteri Teknik Destek Teknisyeni

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: S14-02 - 608225

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Pazarlama ve Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz. Ar-Ge Departmanımızda gerekli eğitimleri aldıktan sonra, ürünlerimiz ile ilgili teknik destek ve servisi sunmak, Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri değerlendirerek çözüm üretmek, Belirlenen yeni ürün ihtiyaçlarına yönelik proje çalışmalarında bulunmak, Müşteriye ait tesislerde teknik destek ve satış sonrası diğer hizmetleri sunmak

  Aranan Nitelikler Tercihen M.Y.O veya Meslek Liselerinin Kimya, Matbaacılık Bölümlerinden mezun, Tercihen orta seviyede İngilizce veya Almanca bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Mürekkep veya ambalaj üretimi yapan firmaların benzer bölümlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Seyahat etmeye ve esnek çalışmaya engel durumu olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Bornova, Buca, Karşıyaka, Çiğli, Menemen civarında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

 • Relax Mode

  Yönetici Sekreteri Relax Mode

  İzmir Bugün

  DETAY

  Yönetici Sekreteri

  Relax Mode

  Ref: - 608201

  İşin Tanımı 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipYÖNETİCİ SEKRETERİ aranmaktadır. * Yönetim Kurulu Üyelerinin ajandasının takip edilmesi ve ilgili planlama ve koordinasyonların sağlanması, * İç-Dış yazışmaların yapılması ve gerekli raporlamaların hazırlanarak sunulması, * Bağlı bulunan tüm birimler ile iletişim ve koordinasyonun sağlanması, * Şirket içi ve Şirket dışı bilgi akışının sağlanması, * Yönetim Kurulu Üyelerinin yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonlarının gerçekleştirilmesi, * Telefon ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, * Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması sürecinde görev alacaktır

  Aranan Nitelikler * Konusunda en az 2 yıl deneyimli ( Genel Müdür ve / veya Yönetim Kurulu Üyelerini asiste etmiş olmak), * MS ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, * Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, * Diksiyonu düzgün, prezentabl, * Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, * İnsan ilişkileri güçlü bayan Yönetici Asistanı aramaktayız.

 • Teknoteks

  Garson (Bornova Mado) Teknoteks

  İzmir Bugün

  DETAY

  Garson (Bornova Mado)

  Teknoteks

  Ref: DNK0112 - 608197

  İşin Tanımı İzmir Bornova’ da bulunan MADO Cafe de görevlendirilmek üzere garson alınacaktır. Müşteri ilişkileri kuvvetli, iyi servis yapabilen, Cafe ve restaurantlarda deneyimli garson alınacaktır

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Turizm Otelcilik mezunu tercih sebebidir.), Bornova ve yakın bölgesinde oturan, Otuz beş yaşını aşmamış, Tercihen Cafe tecrübesi bulunan, Ürün servisi yapabilecek servis elemanı, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay ve bayan personel alınacaktır.

 • Teknoteks

  Barista & Tezgah Pers. (Bornova Mado ) Teknoteks

  İzmir Bugün

  DETAY

  Barista & Tezgah Pers. (Bornova Mado )

  Teknoteks

  Ref: DNK0111 - 608196

  İşin Tanımı Bornova MADO cafe de görevlendirilmek üzere barista alınacaktır. Müşteri ilişkileri kuvvetli, iyi servis yapabilen, cafe ve restaurantlarda deneyimli personeller alınacaktır. NOT:Part time ve Sezonluk başvurular kabul edilmemektedir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Turizm Otelcilik mezunu tercih sebebidir.), Bornova ve yakın bölgesinde oturan, Otuz yaşını aşmamış, Tercihen Mado cafe tecrübesi bulunan, Kahve reyonunda çalışacak barista, Mado ürünlerinin hazırlanmasında tecrübeli Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay personel alınacaktır.

 • Teknoteks

  Şef Garson (Bornova Mado) Teknoteks

  İzmir Bugün

  DETAY

  Şef Garson (Bornova Mado)

  Teknoteks

  Ref: DNK0110 - 608194

  İşin Tanımı İzmir Bornova’ da bulunan MADO Cafe de görevlendirilmek üzere garson alınacaktır. Müşteri ilişkileri kuvvetli, iyi servis yapabilen, Cafe ve restaurantlarda deneyimli şef garson alınacaktır

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Turizm Otelcilik mezunu tercih sebebidir.), Bornova ve yakın bölgesinde oturan, Otuz beş yaşını aşmamış, Tercihen Cafe tecrübesi bulunan, Ürün servisi sevk ve iaderesini sağlayabilecek, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay ve bayan personel alınacaktır.

 • Yargıcı

  Mağaza Müdürü - Bodrum Palmarina Yargıcı

  Muğla Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdürü - Bodrum Palmarina

  Yargıcı

  Ref: Y-MMPM - 608183

  İşin Tanımı Bodrum Yalıkavak Palmarina mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirecek, Yargıcı kimliğine uygun olarak Görsel ve Vitrin standartlarını uygulayacak ve denetiminden sorumlu olacak, Mağazadaki idari ve operasyonel süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olacak, "Mağaza Müdürleri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağaza yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerileri güçlü, Dinamik ve enerji düzeyi yüksek, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Finspor

  Zincir Market Satiş Elemani-Part Time-Uşak Finspor

  Uşak Bugün

  DETAY

  Zincir Market Satiş Elemani-Part Time-Uşak

  Finspor

  Ref: - 608178

  İşin Tanımı Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek. Part-time çalışabilecek (Cuma-C.tesi-Pazar)

  Aranan Nitelikler Tercihen sigara kullanmayan İyi görünümlü, bakımlı Tercihen üniversite öğrencisi Aranan Yetkinlikler : İletişim, Müşteri Odaklılık, İkna ve müzakere

 • Finspor

  Zincir Market Satiş Elemani- Part-Time -Aydin Finspor

  Aydın Bugün

  DETAY

  Zincir Market Satiş Elemani- Part-Time -Aydin

  Finspor

  Ref: - 608176

  İşin Tanımı Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek. Part-time çalışabilecek (Cuma-C.tesi-Pazar)

  Aranan Nitelikler Tercihen sigara kullanmayan İyi görünümlü, bakımlı Tercihen üniversite öğrencisi Aranan Yetkinlikler : İletişim, Müşteri Odaklılık, İkna ve müzakere

 • Finspor

  Zincir Market Satiş Elemani-Part Time-Afyon Finspor

  Afyon Bugün

  DETAY

  Zincir Market Satiş Elemani-Part Time-Afyon

  Finspor

  Ref: - 608172

  İşin Tanımı Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek. Part-time çalışabilecek (Cuma-C.tesi-Pazar)

  Aranan Nitelikler Tercihen sigara kullanmayan İyi görünümlü, bakımlı Tercihen üniversite öğrencisi Aranan Yetkinlikler : İletişim, Müşteri Odaklılık, İkna ve müzakere

 • Finspor

  Zincir Market Satiş Elemani-Part Time-İzmir Finspor

  İzmir Bugün

  DETAY

  Zincir Market Satiş Elemani-Part Time-İzmir

  Finspor

  Ref: FS233 - 608169

  İşin Tanımı Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek. Part-time çalışabilecek (Cuma-C.tesi-Pazar)

  Aranan Nitelikler Tercihen sigara kullanmayan İyi görünümlü, bakımlı Tercihen üniversite öğrencisi Aranan Yetkinlikler : İletişim, Müşteri Odaklılık, İkna ve müzakere

 • Cosmed

  Güzellik Uzmani Cosmed

  Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Çorum, Diyarbakır, İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Samsun, Trabzon, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Güzellik Uzmani

  Cosmed

  Ref: GU2109 - 608150

  İşin Tanımı Dermokozmetik sektörünün hızla gelişmekte olan markası COSMED, büyüyen kadrolarında görevlendirilmek üzere yenilikçi, enerjik ve yüksek motivasyonlu kişileri GÜZELLİK UZMANI olarak çalışmaya davet ediyor. MYO ya da en az lise mezunu, Estetisyenlik/Cilt Bakımı/Saç Bakımı eğitimi, kursu, diploma ya da sertifikasına sahip, Dermokozmetik veya kozmetik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Cilt bakımı ve uygulaması yapabilen, İletişimi kuvvetli, satış kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, Sorumluluk sahibi, insan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan,

  Aranan Nitelikler Aylık program dahilinde, bayi eczanelerimizde COSMED’i ve ürünlerimizi en üst düzeyde temsil etmek, Bilgisayar üzerinden saç ve cilt analizi yaparak ürün tanıtımı ve satışı gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyeti yaratarak marka sadakatini sağlamak, Verilen hedefleri realize etmek ve raporların eksiksiz bir şekilde merkeze ulaşmasını sağlamak

 • Bornova OSGB

  Satiş Pazarlama Elemani Bornova OSGB

  İzmir Bugün

  DETAY

  Satiş Pazarlama Elemani

  Bornova OSGB

  Ref: - 608149

  İşin Tanımı İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren, Bornova Ortak Sağlık Güvenlik Birimin' de; satış ve pazarlama konusunda çalışabilecek, bayan '' SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İletişimi Kuvvetli, Aktif Araç Kullanabilen, Sabırlı, Bayan.

 • Tekpan Pano

  Arge Mühendisi Tekpan Pano

  İzmir Bugün

  DETAY

  Arge Mühendisi

  Tekpan Pano

  Ref: - 608070

  İşin Tanımı Ar-Ge bölümünde tasarım ve projelerde kişisel ve ortak çalışmalar yapmak, ürün süreçlerinin takibini yaparak yeni ürün ve tasarımları uygulamaya geçirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen metal / elektrik sektöründe çalışmış, İyi düzeyde Solidworks ve Autocad bilen, En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, İzmir de ikamet eden

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Araç Kiralama Şube Satiş Danişmani Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ankara, İstanbul Anadolu, Muğla, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Araç Kiralama Şube Satiş Danişmani

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001366 - 608057

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN BÜYÜK ARAÇ KİRALAMA FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN * İstanbul: Atatürk Hava Limanı, Sabiha Göçen, Taksim, Suadiye ve Bağdat Caddesi * Ankara: Esen Boğa Hava Limanı şubeleri için; * Müşterilere araç kiralama hizmetlerinin ve ürünlerinin en iyi şekilde tanıtılması, * Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak araç kiralama işlemlerinin gerçekleştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * Minimum Lisans mezunu, * İngilizce bilen, * Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek (3 vardiya bulunmaktadır), * 20 - 35 yaşları arasında, * Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, * Satış deneyimi olan (tercihen Otomotiv sektörü), * İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, * Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, * MS Office programlarına hakim, * İstanbul Anadolu / Avrupa yakasında veya Ankara'da ikamet eden, * B sınıfı sürücü ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay / Bayan, "ARAÇ KİRALAMA SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Şoför Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Adana, Ankara, İzmir, Kocaeli Bugün

  DETAY

  Şoför

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001402 - 608028

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM ALANINDA MAĞAZACILIK HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Depodan mağazalara sevkiyat yapan araçların kullanılmasından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * E sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, * Minimum 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, * Gece çalışma sistemine ayak uydurabilecek, * Kocaeli, Ankara, İzmir veya Adana'da ikamet eden, * 30 - 45 yaşları arasında, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "ŞOFÖRLER" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Saha

  Mağaza Satiş Danişmani-İstanbul Saha

  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Konya, K.Maraş, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Mağaza Satiş Danişmani-İstanbul

  Saha

  Ref: VESTEL 2014 - 608020

  İşin Tanımı SAHA AJANS; birçok ulusal ve uluslararası markaya hizmet vermekte olan bir doğrudan pazarlama şirketidir. Hizmet vermekte olduğumuz, dayanıklı tüketim sektörünün öncü markalarından biri için; alışveriş merkezleri, Ulusal/Yerel Zincir Mağazalarda ve Bayilerde ( Carrefour,Teknosa, Mediamarkt,Saturn,Vatan,Migros,M1,Metro, Evkur ) görevlendirilmek üzere ürünlerimizin tanıtımını ve satışını yapacak "SATIŞ DANIŞMANI” takım arkadaşları arıyoruz! SATIŞ DANIŞMANI; görev aldığı mağazadaki ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak, müşterilere en doğru şekilde markamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi verecek ve satış hedefi doğrultusunda performans gösterecektir. SOSYAL HAKLAR: MAAŞ+A.G.İ.+YOL+YEMEK+SGK

  Aranan Nitelikler 20 / 35 yaş arası En az lise mezunu (tercihen bilgisayar bölümlerinden mezun) Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün Dış görünümüne önem veren İkna kabiliyeti yüksek Satış ve Prim hedefi ile çalışma deneyimi olan Sorumluluk bilinci yüksek Satış danışmanlığı ve mağazacılık konularında en az 1 yıllık deneyime sahip Tercihen Bilişim veya Elektronik sektöründe deneyimli Bay /Bayan satış temsilcileri arıyoruz!

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka