ARAMA SONUÇLARI

 • Kahve Diyarı

  Servis Elemanı (Güzelyalı) Kahve Diyarı

  İzmir Bugün

  DETAY

  Servis Elemanı (Güzelyalı)

  Kahve Diyarı

  Ref: - 607382

  İşin Tanımı İzmir Güzelyalı şubemiz için Servis Elemanı olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında

 • Tuana Grup

  Türkiye Geneli Bölge Satış Sorumluları Tuana Grup

  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Konya, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Türkiye Geneli Bölge Satış Sorumluları

  Tuana Grup

  Ref: - 601517

  İşin Tanımı ..

  Aranan Nitelikler ..

 • Kokpit Bilişim

  Kurumsal Satiş Uzmani Kokpit Bilişim

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Kurumsal Satiş Uzmani

  Kokpit Bilişim

  Ref: - 608681

  İşin Tanımı Bilişim ve teknoloji sektöründe faaliyet gösteren şirketimize, "Kurumsal Satış Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki görevleri yürütecek takım arkadaşı arıyoruz. Müşteri devamlılığının ve memnuniyetinin sağlanması, Potansiyel müşteri araştırmasının yapılması, Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Sipariş takibinin yürütülmesi, Tahsilâtların takibi ve gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün Sonuç odaklı çalışan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Dış görünümüne önem veren ve temsil yeteneği yüksek 35 yaşını aşmamış, Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kurumsal Satış Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

 • Kokpit Bilişim

  Yazilim Uzmani Kokpit Bilişim

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Yazilim Uzmani

  Kokpit Bilişim

  Ref: - 608679

  İşin Tanımı Proje kapsamında yürütülecek analiz, tasarım, kodlama ve optimizasyon çalışmalarında görev almak, Geliştirdiği uygulama bileşenleri için birim testlerini oluşturmak ve çalıştırmak, Projeyi takvimlendirmek ve ilgili birimlere raporlamak.

  Aranan Nitelikler C#,Sql Server,Windows Forms Service oriented mimariye hakim, xml servis entegrasyonu yapmış Diğer yazılımcıların yazdığı kodları anlayan ve takip edebilen, En az 1 sene proje geliştirmiş Teknik yazıları takip edebilecek seviyede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Çözüm odaklı, iş teslim sürelerine uyan Netsis üzerinde proje geliştirmiş olmak tercih sebebidir.

 • Kokpit Bilişim

  Web Tasarim Uzmani Kokpit Bilişim

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Web Tasarim Uzmani

  Kokpit Bilişim

  Ref: - 608678

  İşin Tanımı Bilişim ve teknoloji sektöründe faaliyet gösteren şirketimize, "Web Tasarım Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki görevleri yürütecek takım arkadaşı arıyoruz. Müşterilerin isteği doğrultusunda web sitelerinin hazırlanması Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması İş takibini düzenli olarak raporlaması ve takvim hazırlaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Güzel Sanatlar, İletişim veya Tasarım Fakültelerinin Grafik Bölümlerinden mezun, Grafik tasarım programlarına hakim (Photoshop, Illustrator, Indesign) Web tasarım dillerine (HTML, JS, CSS) hakim Jquery kütüphanelerine hakim Browser ve mobilite uyumluluğu konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Tercihen CMS (Joomla, Wordpress,...) konusunda deneyimli Tercihen e-ticaret konusunda deneyimi olan Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek ve yaratıcılığına güvenen, Yenilikçi ve ayrıntıcı Araştırmacı, gelişime açık ve yaratıcı kişiliğe sahip Tercihen sosyal medya platformlarında yetkin Kurumsal kimlik oluşturma, Web Tasarım ve Grafik konularında deneyimli, Basılı materyallerin tasarımı ve reklam görselleri üzerinde tecrübe sahibi Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi Somut iş örnekleri (portföy) sahibi olmak Gizlilik ve sorumluluk konularında iş etiğine sahip olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli

 • Klima İtalya

  Üretim Elemanlari Klima İtalya

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Üretim Elemanlari

  Klima İtalya

  Ref: - 608641

  İşin Tanımı Firmamızda çalışmak üzere ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÜRETİM ELEMANLARI '' çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise, E.M.L. ve / veya M.Y.O mezunu, minimum orta okul mezunu, Tercihen üretim tecrübesi olan, Deneyimli ve / veya deneyimsiz, Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Kronik hastalığı ( astım, epilepsi... ) olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Klima İtalya

  Satin Alma Sorumlusu Klima İtalya

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Satin Alma Sorumlusu

  Klima İtalya

  Ref: - 608640

  İşin Tanımı Firmamızda çalışmak üzere ve ; Kurum içinden gelen satın alma talepleri doğrultusunda, ilgili firmalara sipariş açmak ve siparişin takibini yapmak, Tedarikçi firmalarla fiyat anlaşmaları görüşmelerini yapmak, yapılan anlaşmalar çerçevesinde oluşan malzeme alış fiyatlarını yönetici onayına sunmak, Tedarikçi firmalar ile yapılacak sözleşme metnini hazırlamak, hazırlanan taslağı yönetici onayına sunmak, Firmalarla yapılmış olan satın alma fiyat anlaşmalarını gerekli durumlarda revize etmek ve onaya sunmak, Satın alma sürecinin en başından sonuna kadar takibini sağlamak, finans, depo ve teknik ekip ile koordine olarak sürecin planlanan akışta gerçekleşmesini sağlamak. Teknik ekip ve diğer birimler ile koordineli olarak belirlenen bütçe ile uyumu kontrol etmek, maliyet-fayda analiz çalışmalarını gerçekleştirmek, Aylık, yıllık ve çeyrek raporları hazırlayarak yönetime sunmak, Sektördeki gelişmeleri ve firmaları yakından takip etmek, görevlerinde bulunacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIN ALMA SORUMLUSU '' çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makine ya da Endüstri Mühendisliği Fakultelerinden birini bitirimiş olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, İngilizce okuma,yazma ve konuşmada çok iyi dereceye sahip olmak( 2.dil tercih nedenidir.) Satınalma alanında en az 2 yıllık tecrübeye sahip olmak, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilme, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Teknik malzeme bilgisi olan, Sorumluluk sahibi, düzenli ve raporlama teknikleri konusunda beceri sahibi, B sınıfı ehliyeti olması.

 • Klima İtalya

  Üretim Mühendisi Klima İtalya

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Üretim Mühendisi

  Klima İtalya

  Ref: - 608637

  İşin Tanımı Firmamızda çalışmak üzere ve ; Üretimdeki sorunlara, oluşan işgücü, zaman vs. kayıplara karşı iş yapış şekillerini ve mevcut iş akışı da dahil tüm süreçleri sorgulayacak, kesin ve kalıcı önlemlerin alınması, Verimlilik ve performans ölçümü ve değerlendirilmesi konularına hâkim, İş süreçlerini geliştirecek ve verimlilik hesaplarını yapacak, Üretim öncesi ve sonrası maliyet analizlerinin yapılması, gerçekleşen üretim, fire oranları, sevkiyat performansı ve verimlilik ile ilgili düzenli raporlamaları gerçekleştirecek, Ürün reçetelerinin kontrol edilerek revizyonlarının yapılması ve sürekli güncel tutulmasını sağlayabilecek, Üretim süreçlerini takip edebilecek-planlayabilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÜRETİM MÜHENDİSİ '' çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makina Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği,Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden birinden mezun olmak, Beyaz eşya üretimi konusunda ve üretim müdürlüğü/planlama konularında en az 3 yıl deneyimli, Sogutma sektoründe beyaz eşya Montaj hattını takip edebilecek, soğutma konusunda deneyimli, Üretiminde üretim işçilerini ve personeli yönetebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, Problem çözme ve organizasyon yeteneğine ve Liderlik vasıflarına sahip iletişim becerisi yüksek, En az 4 yıllık fak.bitirmiş olmak, İngilizce iyi/çok iyi derecede okuma,yazma ve konuşma,(2.dil tercih sebebidir) Askerliğini yapmış olmak, MS Office programlarına tamamen hakim, Solidworks autocat programlarını çok iyi derecede kullanabilme.

 • Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Kaynak/üretim Şefi Çeksan Yol Süpürme Araçları

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Kaynak/üretim Şefi

  Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Ref: - 608628

  İşin Tanımı Sektöründe lider olan firmamızın, kaynak bölümünde görevlendirilmek üzere ve aşağıdaki niteliklere sahip '' KAYNAK ŞEFİ '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik öğretmen, ilgili meslek yüksek okullarından veya fakülte mezunu, Kaynak processinden anlayan, Üretilen parçaların süreç kontrollerini yapacak, Kaynak bölümünün planlama ambar ile koordinasyonunu sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış.

 • Batılı Mobilya

  Depo Kayıt Elemanı Batılı Mobilya

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Depo Kayıt Elemanı

  Batılı Mobilya

  Ref: DP01 - 608627

  İşin Tanımı 1. Fabrikadan gelen tüm ürünlerin tam ve eksiksiz olarak giriş irsaliyelerinin kayıtlarının yapılması, 2. Şirkete girişi yapılacak ve şirketten çıkışı olacak ürünlerin irsaliye düzenlemelerinin doğru şekilde kayıt altına alınması ve tüm işlemlerin muhasebeye zamanlı aktarımı,

  Aranan Nitelikler Office programlarına hakim olan, Netsis aktif kullanabilen, Ön muhasebe tecrübesi olan, En az lise mezunu, Tercihen erkek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Gerektiğinde vardiyalı çalışmaya katılabilecek, İzmir'de (tercihen Torbalı - Gaziemir bölgesinde) ikamet eden,

 • Alco Beverages

  Yönetici Asistani Alco Beverages

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Yönetici Asistani

  Alco Beverages

  Ref: - 608597

  İşin Tanımı OSB de ÜRETİM GERÇEKLEŞTİREN, SEKTÖRÜNDE LİDER HOLDİNG BÜNYESİNDEKİ ŞİRKETLER GRUBUMUZ İÇİN YÖNETİCİ ASİSTANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MS OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, İNGİLİZCE BİLEN, İLETİŞİM BECERİLERİ GELİŞMİŞ, RAPORLAMA KONULARINA HAKİM, SEYAHAT EDEBİLECEK, OFİS İÇİ İŞLERLE İLGİLENEBİLECEK, 30 YAŞINI AŞMAMIŞ PREZENTABLE BAYAN

 • Relax Mode

  Pazarlama Direktörü / Müdürü Relax Mode

  İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 23-09-2014

  DETAY

  Pazarlama Direktörü / Müdürü

  Relax Mode

  Ref: - 608571

  İşin Tanımı 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip YURTİÇİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ & MÜDÜRÜ aranmaktadır. Sorumlu olduğu şehirlerde bulunan toptan ve bayi satış kanallarının yönetilmesinden, hedeflerin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, Yurtiçi müşteri portföyünün geliştirilmesi ve yeni müşteri portföyünün oluşturulması için araştırmalar yapmak, Periyodik pazar araştırmaları ile birlikte fiyat, koleksiyon ve pazarlama stratejileri açısından analizler yapmak, Satış raporlarının hazırlanması, yurtiçi tanıtım faaliyetlerinin organize edilmesi , şirketin hedeflerine uygun stratejilerin geliştirilmesi, Yurtiçi bayi ve franchise ilişkilerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe satış & pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, Organizasyon, planlama ve ekip yönetim becerileri gelişmiş, Sunum ve iletişimi kuvvetli, Satış ve hedef odaklı, sorumluluk bilinci yüksek, Çok iyi derecede bilgisayar kullanan, raporlama ve analiz becerisine sahip.

 • Seven İletişim LTD.ŞTİ.

  Kurumsal Satiş Temsilcisi Seven İletişim LTD.ŞTİ.

  İzmir, Manisa 23-09-2014

  DETAY

  Kurumsal Satiş Temsilcisi

  Seven İletişim LTD.ŞTİ.

  Ref: - 608569

  İşin Tanımı GSM Sektörünün lideri olan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. adına bireysel ve kurumsal alanda faaliyet gösteren firmamıza Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi pozisyonlarında görevlendirmek üzere çalışanlar istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler 25 – 39 yaş aralığında Lise veya üniversite mezunu Erkek adaylar için askerliğini yapmış Dış görünüme önem veren , diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın MS Ofis programlarına hakim Güçlü iletişim ve sunum becerilerine sahip , ikna yeteneği olan, sonuç odaklı Tercihen satış temsilcisi tecrübesi olan Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Aktif Araç kullanabilen, Teknoloji ve yeniliklere açık, MANİSA' da ikamet eden.

 • Rossmann

  Dönemsel Satış Görevlisi-Kemeraltı Rossmann

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Dönemsel Satış Görevlisi-Kemeraltı

  Rossmann

  Ref: DMSG-35-02 - 608567

  İşin Tanımı İzmir/Kemeraltı'nda bulunan mağazamızda dönemsel olarak görev alacak, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Bölge Satış Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Ankara, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Isparta, İstanbul Anadolu, İzmir, Malatya, K.Maraş, Van, İstanbul Avrupa 23-09-2014

  DETAY

  Bölge Satış Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: GBST01 - 608550

  İşin Tanımı Bölgesi dahilindeki bayilerinin satışlarını artırmaya odaklanarak, · Bayi ziyaretleri yapmak, · Bölgesine yeni bayiler kazandırmak, · Sektör ile ilgili ihtiyaç duyulan pazar araştırmalarını gerçekleştirmek, fuarlara katılmak, · Bölgesi dahilindeki bayilerin tahsilatlarını takip edip gerçekleştirmek, · Saha ziyaretleri ve bayi ziyaretlerini düzenli ve talep edilen kriterlere uygun rapor etmek, · Bayilerin eğitim ihtiyaçlarını belirleyip organizasyonunu sağlamak, · Bayiler ile gerçekleştirilen; toplantı, lansman ve organizayonlara katılmak, hazırlık aşamasında gerekli bilgilendirmeleri ilgili departmanlar ile paylaşmak

  Aranan Nitelikler Lider kuruluşumuzun, Türkiye Toptan Satış Organizasyonunda görevlendirmek üzere; · 22-30 yaşları arasında, · Seyahat engeli bulunmayan , · En az 3 yıl Dayanıklı Tüketim sektöründe fiili satış ve bayi ağı yönetme tecrübesi olan; · Tahsilat tecrübesi olan, · Diksiyonu düzgün, etkili konuşma becerisine sahip , · Sürücü ehliyeti bulunan, · Tercihen Üniversite mezunu, · İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen · Askerliğini tamamlamış, BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU aranmaktadır.

 • Genpa A.Ş

  Gsm Teknisyeni(İzmir) Genpa A.Ş

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Gsm Teknisyeni(İzmir)

  Genpa A.Ş

  Ref: IGT0914 - 608545

  İşin Tanımı GSM ürünlerinin bakım ve onarımında görevlendirilmek üzere, teknik servis süreçlerinin tümünde görevlendirilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektronik sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizin İzmir Bölge Operasyon Teknik Servislerinde görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik / Haberleşme / Mekatronik / Elektrik bölümlerinden mezun Tercihen GSM sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını kullanabilen Tercihen sigara kullanmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Plus - 608530

  İşin Tanımı GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 108 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor. · Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, · Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, · Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, · Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak, Coldwell Banker etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak

  Aranan Nitelikler Sizi, dünyanın İLK ve EN PRESTİJLİ Gayrimenkul Danışmanlık markası olan Coldwell Banker ile kendi işinizin sahibi olmaya davet ediyoruz. Özgür çalışma ortamı içinde yüksek gelir hedefleyen, Girişimci ruha ve pozitif bakış açısına sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına inanan, vizyon sahibi, gelişime açık, Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek, En az lise mezunu, 28 yaş ve üzeri, Tercihen araç sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen girişimciler, Tüm zamanların en iyi sektöründe yerinizi almanız için, siz seçkin adayları İzmir /Mavişehir Bölge ofisimiz Coldwell Banker Plus’a bekliyoruz.

 • Team Fores HR

  Promotör Team Fores HR

  Ankara, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 23-09-2014

  DETAY

  Promotör

  Team Fores HR

  Ref: PRM_TMFRS_01 - 608521

  İşin Tanımı Ürünlerin mağazalarda müşterilere tanıtımının yapılması, Sıcak satış yapılması, Stoğun takip edilip raporlarnması, Reyonun düzenlenmesi.

  Aranan Nitelikler MYO yada Liselerin tercihen Elektrik, Elektronik v.b. teknik bölümlerinden mezun, MS ofis programlarını kullanabilen, Elektronik ürünlerin satışı konusunda kariyer yapmak isteyen, Güler yüzlü, Kendine güvenen ve iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünümüne özen gösteren, Bayan ve Bay adaylar.

 • Görkem Cephe Sistemleri

  Pazarlama Personeli Görkem Cephe Sistemleri

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Pazarlama Personeli

  Görkem Cephe Sistemleri

  Ref: - 608510

  İşin Tanımı GÖRKEM CEPHE SİSTEMLERİ; WİNSA ÜRETİCİ BAYİDİR PVC DOĞRAMA SEKTÖRÜNDE İZMİRİN ÖNDE GELEN FİRMALARINDANDIR.AYRICA ALÜMİNYUM DOĞRAMA,CEPHE GİYDİRME ,PANJUR,KATLANIR CAM DİĞER ÜRÜN KALEMLERİDİR. FİRMAMIZIN BAŞARISININ ARDINDAKİ EN BÜYÜK ETKEN MÜŞTERİ MENUNİYETİNİ KENDİNE İLKE EDİNMESİDİR.

  Aranan Nitelikler SEKTÖRDE DENEYİMLİ, 24-30 YAŞ ARASI, BAY,BAYAN EN AZ LİSE MEZUNU,TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, AZİMLİ PAZARLAMA DEPARTMANIMIZDA ÇALIŞACAK BAY BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. BAŞVURULARINIZI demet@gorkemaluminyum.com.tr adresine direk cv göndererek yapmanızı rica ederim .

 • Uzluer Tekstil

  Satiş Danişmani Uzluer Tekstil

  İzmir 23-09-2014

  DETAY

  Satiş Danişmani

  Uzluer Tekstil

  Ref: - 608485

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalışabilecek; Mağaza İçerisindeki Genel Tanzim ve Teşhirden Sorumlu Olabilecek, Hedefler doğrultusunda satış yapabilecek, Müşteri memnuniyeti yaratacak şekilde hizmet verebilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIŞ DANIŞMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Tercihen Mağazacılık sektöründe 2 Yıl Deneyimli, Mağazacılığı Meslek Olarak Benimsemiş, İkna Kabiliyeti Yüksek ve İletişim Becerileri Güçlü, Dinamik ve Güler Yüzlü, Giyimine ve Dış Görünüşüne Önem Gösteren, Ekip Çalışmasına Yatkın, BAYAN.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka